Η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του Μουσικού Σχολείου Καστοριάς
Χριστουγεννιάτικη διαδικτυακή εκδήλωση του Μουσικού Σχολείου Καστοριάς 2021 – 2022 FELIZ NAVIDAD Καθηγητής: Γιάννης Ζορπίδης “Χριστουγεννιάτικη Συναυλία” Τάξη Υποχρεωτικού Πιάνου – Καθηγήτρια: Ανδρονίκη Αβάνη ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ & ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ Καθηγητής: Γιάννης Τσανασίδης Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ Ο ΒΑΡΥΣ & ΕΝΑ ΑΣΤΡΟ ΛΑΜΠΡΟ Καθηγητής: Κωνσταντίνος Ταμβάκης
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed