Μια εκρηκτική συναυλία με δυνατό θέαμα και πολλή διασκέδαση, έδωσαν χθες στην Καστοριά ο Stavento και η Ήβη Αδάμου. Ξεσήκωσαν το νεανικό και όχι μόνο κοινό, σε μια συναυλιακή μουσική γιορτή στο πάρκο ολυμπιακής φλόγας, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων του Δήμου Καστοριάς, “8 με 8”.
![](https://mpetskas.com/wp-content/uploads/2021/12/stv_snv_161221.jpg)
Μια εκρηκτική συναυλία με δυνατό θέαμα και πολλή διασκέδαση, έδωσαν χθες στην Καστοριά ο Stavento και η Ήβη Αδάμου. Ξεσήκωσαν το νεανικό και όχι μόνο κοινό, σε μια συναυλιακή μουσική γιορτή στο πάρκο ολυμπιακής φλόγας, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων του Δήμου Καστοριάς, “8 με 8”.