Με κεντρικό σύνθημα ¨Επιμένουμε στο Όραμα” και έμφαση στα ενταγμένα και υπό ένταξη έργα ολοκληρώθηκε σε μια ασφυκτικά γεμάτη από κόσμο αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου Άργους Ορεστικού, η επίσημη παρουσίαση των υποψηφίων του συνδυασμού “Προτεραιότητα στον Πολίτη” με επικεφαλής τον Πάνου Κεπαπτσόγλου.
![](https://mpetskas.com/wp-content/uploads/2019/04/kepatsoglou_cover.jpg)
Με κεντρικό σύνθημα ¨Επιμένουμε στο Όραμα” και έμφαση στα ενταγμένα και υπό ένταξη έργα ολοκληρώθηκε σε μια ασφυκτικά γεμάτη από κόσμο αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου Άργους Ορεστικού, η επίσημη παρουσίαση των υποψηφίων του συνδυασμού “Προτεραιότητα στον Πολίτη” με επικεφαλής τον Πάνου Κεπαπτσόγλου.